Контактирајте не

Кингдао Renergy Опрема копродукции, ООД

адреса

No.826-12, Huadong патот, hi-tech

Зона, Кингдао, Кина

Е-пошта

sales@renergywind.com

info@renergywind.com

телефон

Тел: 0086 532 67785789

Мобилен: 0086 185 6271 3901

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !