Solar Street Light RNJ-6-30WⅢ

Përshkrim i shkurtër:

System principle: System description: RNJ-6-30WⅢ solar street light is small intelligent off grid led street light system. This system includes solar panel, led light, lithium battery, controller, light pole and other components. This system use sunshine resources as the power, through the intelligent controller, adapt the light control and time control method to control the lighting time. Lighting time is adjustable from 1 to 13hours System parameters: Item Specification Quantity ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parimi System:

  parimi i Sistemit

  Përshkrimi Sistemi:

  RNJ-6-30WⅢ dritë rruge diellore është inteligjent off grid udhëhequr sistem të vogël dritë rruge.

  Ky sistem përfshin panel diellor, drita LED, bateri litium, kontrollues, pol të lehta dhe komponentëve të tjerë.

  Ky sistem përdorin burimet hapura të si fuqia, përmes kontrollues inteligjente, të përshtatur kontrollit dhe kontrollin e kohës metodë të lehtë për të kontrolluar kohën e ndriçimit. Ora Ndriçimi është e rregullueshme nga 1 deri në 13hours

  Parametrat e sistemit:

  artikull

  Specifikim

  sasi

  LED llambë

  fuqi të lartë, shkëlqim të lartë

  Die-hedhur alumini + gotë të lartë të përforcuar

  Fuqia: 30W

  Temperatura Ngjyra: 6000K-6500K

  markë Led chip: Epistar

  1x30w

  Panel diellor

  polycrystalline

  Një qelizat e klasës

  Fuqia: 90W

  efikasitet më të lartë

  Dimension: 920 * 676 * 30

  1x90Wp / 12 V

  bateri

  bateri litium (LiCoMnNiO2)

  përbashkët i papërshkueshëm nga uji

  30Ah / 12 V

  kontrollues

  PWM & MPPT dispozicion

  kontrollit të lehta + kontrollin e kohës

  funksionet Multi mbrojtjes

  certifikimit CE

  vazhdimisht punojnë 3-5 ditë me shi

  1x10A / 12 V

  pol

   Hot-Dip galvanizuar, Veshje pluhur, Rust Dëshmi  

  lartësia: 6 m, trashësi: 2,5

  diametër Upper: 60mm diametër Lower: 140mm

  1x6m

  kllapa dritë krah

  Hot-Dip galvanizuar, Rust Dëshmi 

  1

  Cable dhe aksesore

  Foundation dhe varrosur pjesët

  1


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !