Кингдао Renergy опрема копродукции, Ltd, се наоѓа во Кингдао, Кина, е Hi-tech компанија се ангажирани во истражување, производство, продажба и технички консалтинг на мали и средни новиот систем на производство на енергија со електрична енергија и зачувување на енергијата систем. Со силна R & D способност, строга контрола на квалитетот, Renergy е во состојба да обезбеди сеопфатна нови услуги за поддршка на енергија технологија за клиентите.

 

за нас

Избрана Производи

Нашата компанија го прави алтернатива enegry достапни за секој клиент, индустријата и бизнис.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !