Renergy integrated LED street light

Përshkrim i shkurtër:

Product Description LED Light Container 1.0 është produkt anije dhe 2018 dritë ri diellore në natyrë në fushën diellore dritë. The Light Container 1.0 paraqet një risi përçarës në industrinë e ndriçimit në natyrë. Ajo është misioni ynë që duke zëvendësuar ndriçim tradicionale në natyrë në të ardhmen. Core Advantage One Voltage Input 3.2V Ky tipar ka kjo dritë mund të punojnë edhe në mot të keq si shi apo ditët me re, ose mjedis tjetër e keqe kohë e mirë. Core Advantage Dy Mould prod bërë ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  fwefwe szdsaf

  përshkrim i produktit

  Drita Container LED 1.0 është produkt anije dhe 2018 dritë ri diellore në natyrë në fushën diellore dritë. The Light Container 1.0 paraqet një risi përçarës në industrinë e ndriçimit në natyrë. Ajo është misioni ynë që duke zëvendësuar ndriçim tradicionale në natyrë në të ardhmen.

  Core Advantage One

  3.2V Voltage Input
  Ky tipar ka kjo dritë mund të punojnë edhe në mot të keq si shi apo ditët me re, ose mjedis tjetër e keqe kohë e mirë.

  Core Advantage Dy

  Mold Made Product
  efikasitetin e prodhimit dhe Rritja rezistencë.

  Core Advantage Three

  Better riorganizuar Trupi Me performancë më të mirë. Për shkak të myk bërë produkti, ajo ka të modernizojë më mirë trupin, e cila kontribuon në potencialin e performancës së produktit
  Core Advantage Four

  Duke përdorur me cilësi të lartë material
  Materiali i trupit është prej alumini alloy.The akuzuar komponent është silic Monocrystalline (A Grade) .Të bateri litium e cila është përdorur për autobus elektrike është brenda. Komponentët elektronike mund të arrijë nivelin ushtarak ..

  Core Advantage Five

  Shining gjithë natën e gjatë
  Ne premtojmë se ajo mund të ndritshëm gjithë natën long.Not vetëm për shkak të përdorimit të baterisë kapacitet të madh dhe cilësi të lartë të importuara llambë LED, por edhe ne kemi hulumtuar dhe zhvilluar sistemin inteligjente të kontrollit të ndriçimit. Ajo mund të shpërndajë energjinë elektrike të mbetur më inteligjente për të mbajtur.

  instalim

  grdgre

  dqwewq

  11111

  manualet e produktit

  The Light Container 1.0a (dritë rruge diellore të gjitha në një)cwqfwq

  Çuar :Nichia  ( 20W, 2000lm )

  Bateri: Hekur litium (30ah)

  qelizat diellore: silic monocrystalline (30W)

  Pesha: 7.6 kg

  Size :755 * 350 * 81

  Llojet Ngjyra: e zezë dhe e bardhë

  temperature të sigurisë: -20 - 65 (celsius)

  Jeta Produkt:> 50000 (orë)

  Lighting logjikën: ndriçim të plotë të energjisë për 4 orët e para,

  ndriçim më pas inteligjente

  Certifikimit të cilësisë :CE, RoHS

  Aplikimi: në natyrë \ Projekti \ rrugore \ spot skenik

   

  The Light Container 1.0b (dritë rruge diellore të gjitha në një)222222

  Çuar :Nichia  ( 30W, 3000lm )

  Bateri: Hekur litium (40ah)

  qelizat diellore: silic monocrystalline (40W)

  Pesha: 7.8 kg

  Size :755 * 350 * 81

  Llojet Ngjyra: e zezë dhe e bardhë

  temperature të sigurisë: -20 - 65 (celsius)

  Jeta Produkt:> 50000 (orë)

  Lighting logjikën: ndriçim të plotë të energjisë për 4 orët e para,

  ndriçim më pas inteligjente

  Certifikimit të cilësisë :CE, RoHS

  Aplikimi: në natyrë \ Projekti \ rrugore \ spot skenik

   

  The Light Container 1.0c (rruga diellore lehta Split lloji)33333

  Çuar :Nichia  ( 60W, 6000lm )

  Bateri: Hekur litium 80ah)

  qelizat diellore: silic monocrystalline (80W)

  Pesha: 10.5 kg

  Size :755 * 350 * 81( llambë )+ 755 * 350 ( panel diellor )

  Llojet Ngjyra: e zezë dhe e bardhë

  temperature të sigurisë: -20 - 65 (celsius)

  Jeta Produkt:> 50000 (orë)

  Lighting logjikën: ndriçim të plotë të energjisë për 4 orët e para ,

  ndriçim më pas inteligjente

  Certifikimit të cilësisë :CE, RoHS

  Aplikimi: në natyrë \ Projekti \ rrugore \ spot skenik

   

   

  The Light Container 1.0d (rruga diellore lehta Split lloji)4444444

  Çuar :Nichia  ( 80W, 8000lm)

  Bateri: Hekur litium 120ah)

  qelizat diellore: silic monocrystalline (120W)

  Pesha: 13 kg

  Size :755 * 350 * 81( llambë )+ 755 * 350 ( 2 panele diellore )

  Llojet Ngjyra: e zezë dhe e bardhë

  temperature të sigurisë: -20 - 65 (celsius)

  Jeta Produkt:> 50000 (orë)

  Lighting logjikën: ndriçim të plotë të energjisë për 4 orët e para ,

  ndriçim më pas inteligjente

  Certifikimit të cilësisë :CE, RoHS

  Aplikimi: në natyrë \ Projekti \ rrugore \ spot skenik

  paketë

  55555

  Aplikimet

  66666


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !